کد خبر: 30606035 (ایرنا) | تاریخ خبر: 19/07/1390 | ساعت: 8:53|
نسخه چاپی |ارسال به دوستان

ساعتی در بازار ساعت فروشان تهران

تهران-راسته ساعت فروشان بازار بزرگ تهران با قدمتی بالغ بر 70 سال شاهد رفت و آمد های خانواده های زیادی است که برای خرید انواع ساعت ها از ساعت عروسی و دیواری گرفته تا انواع دیگر به این بازار می آیند و با دیدن انواع ساعت های زیبای ارائه شده راغب خرید می شوند.

برای رفتن به بازار ساعت فروشان بازار تهران باید به خیابان 15 خرداد بعد از سبزه میدان بروی و سپس از در ورودی معرف به بازار بزرگ وارد بازار شوی و بعد از طی مسافتی کوتاه به راسته ساعت فروش ها خواهی رسید.
بازار قیصریه راسته‌ای در بازار بزرگ تهران است که تمام مشتاقان خرید انواع ساعت، هر روز سری به این بازار می زنند.
در این راسته با تعداد زیادی از مغازه هایی روبرو می شوی که به عرضه انواع ساعت های زیبا مشغول می باشند، ساعت های بسیار نفیس و زیبا که هر بیننده ای را به خود جذب می کند.
یکی از ساعت فروش های قدیمی راسته ساعت فروشان بازار در گفت وگو با خبرنگار ایرنا درخصوص وضعیت این بازار گفت: این بازار یکی از مهم ترین مراکز عرضه ساعت در تهران می باشد که از قدیم مورد توجه همگان بوده است.
حسنی افزود: البته اکنون ساعت در بسیاری از نقاط شهر تهران عرضه می شود اما راسته ساعت فروش های بازار تهران هنوز برای بسیاری از خانواده ها مرکز اصلی خرید است.
یک زوج جوان که برای خرید ساعت به این راسته بازار آمده بودند به خبرنگار ایرنا گفتند: در این قسمت به دلیل عرضه انواع مختلف ساعت و وجود مراکز زیاد در کنار هم راحت تر می توانیم ساعت مورد نظر خود را یافته و خریداری نماییم.
آقای مدنی افزود: قیمت های مناسب تر نیز یکی از فاکتورهایی است که سبب شده برای خرید ساعت به بازار آمده و به جستجو بپردازیم.
در راسته ساعت فروشان بازار تهران نه تنها ساعت های مچی بسیار زیبا عرضه می شود بلکه انواع ساعت های دیواری و ساعت هایی که برای اتاق خواب کودکان مناسب است و ساعت های گوناگون رومیزی نیز عرضه می شود.
آقای حسینی که از قدیمی های بازار ساعت تهران است گفت: در زمان کنونی حدود 80 درصد ساعت های عرضه شده در این راسته بازار چینی هستند در حالی که در گذشته بیشتر از ژاپن، سوییس و فرانسه ساعت ها می آمد و به فروش می رسید.
وی افزود: راسته ساعت فروشان بازار تهران نسبت به 10 سال پیش افزایش یافت و تعداد همکاران در این راسته بیشتر شده است.
به مغازه ها که نگاه می کنی انواع ساعت ها با انواع اشکال خود نمایی می کند و هر کدام پاسخ گوی نیاز مراجعه کنندگان است.
قیمت های مختلف ساعت ها نیز به تناسب نیاز خریداران است و هم افرادی که تمکن مالی بالایی دارند می توانند ساعت مناسب خود را پیدا کنند و هم خانواده هایی که در سطح متوسطی از درآمد هستند.
خانواده ای هم که برای خرید عروسی به این قسمت بازار آمده بودند به خبرنگار ایرنا گفتند: زیبایی های راسته ساعت فروشان انسان را دچار سردرگمی می کند که کدام نوع را خریداری کند زیرا که هر کدام زیبا تر از دیگری هستند.
آنها افزودند: ساعتی است که مشغول چرخیدن در این راسته هستیم و هنوز نتوانسته ایم به انتخاب مورد نظر برسیم.
دیدار از راسته ساعت فروشان و چرخیدن و احیانا خرید از این بازار خالی از لطف نخواهد بود.
تهرام/9977/1275

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
موضوع از شما گزارش از ما:
سخن شما با مسئولین:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال

 

خبرهای مرتبط

پربیننده ترین ها

جدیدترین مطالب سایت

آبرسانی به شهرک های مسکونی نوساز پیشوا

دو خبر از شرق استان تهران؛

آبرسانی به شهرک های مسکونی نوساز پیشوا

موضوعات مرتبط